| Alexandra_Ale_1999_UoQZ a întrebat:

Heey va rog sa ma ajutati! mi-a scazut luminozitatea la laptop si nu stiu cum sa o reglez. Dau fundoi

4 răspunsuri:
| KatlynKim a răspuns:

Daca ai Windows 7. Apesi pe chestia aia din bara nu stiu cum se numeste (acolo unde apesti cand vrei sa inchizi laptop-ul) si scrii ''Reglarea luminozitatii ecranului'' si de aici cred ca te descurci tu happy

| 1stResponder a răspuns:

Vezi ca ai setari pe tastatura. ceva de genul "LALT" sau nu stiu ce... priveste cu atentie tastatura sau intra in Start-control panel si cauta pe acolo...

| Vlad9800 a răspuns:

Pai zi-mi numele laptopului si iti zic eu... difera in functie de model.

| MariusWar a răspuns:

Trebe sa fie acolo unde wiffi ceva an forma de baterie ancearca acolo poate reusesti