| Anastasia324 a întrebat:

Hei!
Acum cateva zile mi-a aparut la aplicatia messenger "din pacate, messenger s-a oprit".
L-am instalat si reinstalat de mii de ori.
Mi-am inchis telefonul si repornit de mii de ori, dar degeaba.
Cum as putea sa rezolv problema?

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cand il stergi, sterge si cache-ul. Incearca un upgrade la sistemul de operare, o resetare totala sau diverse versiuni ale aplicatiei.

| ℓαυяα a răspuns:

Poate se întâmpla din cauza telefonului. Dacă este vechi și merge din ce in ce mai greu poți sa îl schimbi.

| Anastasia324 explică (pentru ℓαυяα):

Telefonul mi l am cumparat inainte cu cateva zile de craciun
se numeste leagoo t1
si nu e aparut de demult
de prin 2017
iar el functioneaza foarte bine
daca era o problema de la telefon ar fi facut asa cu toate aplicatiile

| f2ff2fl12f a răspuns:

Poate nu mai ai mei memorie în telefon. Mie doar de asta îmi face asa. Ești pe Android, dacă erai pe iOS, nu aveai problema asta.

| Anastasia324 explică (pentru f2ff2fl12f):

Memorie in telefon am
plus ca am si card sd

| andrefrancais a răspuns:

Depinde cat de vechi e telefonul
daca e din 2013 RIP
daca e mai nou, incearca sa resetezi

| Anastasia324 explică (pentru andrefrancais):

Telefonul il am dinainte de craciun iar aceste a aparut din 2017
se numeste leagoo t1
dar telefonul nu are nimic functioneaza ft ft bine
daca era ceva de la tlf atunci ar fi facut asa la toate aplicatiile