| Maaxi a întrebat:

Hei all am o mica intrebare sunt sigur ca stiti cu toti ca Allview a facut niste iconite ceva mai ciudat la Allview p5 quad si nu numai la el ma intrebam daca se poate remedia asta adica o aplicatie ceva pentru iconite normale cum e si pe LG Samsung etc laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa descarci din Google Play "Apex Launcher" sau "Nemus Launcher". Vezi ca atunci cand o sa apesi casuta HOME o sa te intrebe pe care il folosesti.