| baime a întrebat:

Hei all! Ce as pute scrie la tehnologica? Am de facut un dosar despre domenii profesionale si nu stiu ce as putea scrie. Multumesc.

3 răspunsuri:
| BitKode a răspuns:

Scrie despre meseriile pe cale de disparitie eu despre astea am facut la tehnologica si am luat 10tongue

| baime explică (pentru BitKode):

Buna! De unde pot lua acest referat?

| BitKode a răspuns (pentru baime):

De pe didactic.ro sau de aici http://www.ereferat.org/referate/chimie/tehnologie-materia-prima/830.html nu stiu acum mai cauti si tu daca nu iti place acesta...vezi k pe didactic se face cont gratis dureaza 5 min :D