| Anutzza3708 a întrebat:

Hei! Am de curand un P9 lite 2017!
Astazi insa am incercat sa schimb imaginile din albumul " Deblocare revista", nu stiu ce am facut,dar albumul a disparut.L-am creat din nou, dar imaginile nu se deruleaza automat pe ecranul de blocare. Stie cineva cum le pot adauga in functia " Deblocare revista" sau sa pun alte fotografii?

2 răspunsuri:
| Denision99 a răspuns:

Hei!
Este vorba de setări, e puțin mai greu să îți explic aici. Dacă ai un Facebook ceva, te rog să mi-l trimiți în privat sau aici.

| Anutzza3708 explică (pentru Denision99):

Multumesc mult, dar am rezolvat!
Poate mai am nevoie dee ajutorul tau;) ( https://www.facebook.com/ana.mocanu.99 )