| moniiq a întrebat:

Hei! Am descarcat ieri gom player pentru vizionarea filmelor. M-am uitat la doua filme si au mers super. Am mai descarcat inca 3 filme dar nu merge sunetul la nici unul din filmele astea 3 ( celelalte doua inca merg, se aude sunetul). M-am uitat pe la setari dar nu am reusit sa-i descopar problema. Ce sa fac? Funda :*

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Taman goom player ai ales. Instaleaza KM Player si nu o sa mai probleme:
http://www.kmpmedia.net/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://kickass.to/splash-pro-ex-v1-13-1-with-key-tordigger-t6885957.html
Dupa ce-l instalezi, debifezi check for update(verifica pentru actualizari).
La subtitluri alegi marimea subtitrarii de la marimea fontului(eu il am setat in romana) iar la codare selectezi central european(iso-8859-2).
La setari redare poti bifa si regla cum iti place la Detail Boost si Light Boost. Poti bifa Best Quality.
Ai sa vezi diferenta dintre splash player si alte playere.

| Rebecca123 a răspuns:

I-ati BS Player e foarte bun, playerul tau probabil nu e bun

| vladivlad a răspuns:

Dezinstaleazal si descarca-l de pe alt side s-ar putea ca programul sa fie virusat, si mie mi s-a intamplat, poti sa il descarci de aici http://gom-player.ro.softonic.com/ sau http://kickass.to/gom-player-2-1-49-5139-free-setup-t7243806.html.funda?

| Lupascu_Costel_1990 a răspuns:

Buna.incearca sa le deschizi cu alt player sa vezi daca au sunet, este posibil sa fie formatul filmelor de vina, adica doar sa se vada nu sa se si auda.iti recomand sa descarci bs player, deschide orice si iti si cauta automat subtitrare pe net, te poti uita la aproape orice tip de format video si are si o grafica super! mult succes, sper ca te-am ajutat macar intr-o mica parte, o zi minunata! astept raspuns ce ai rezolvat