| Dienutza_Diuka_1997 a întrebat:

Hei am nevoie de ajutor! Am probleme cu laptopul de ceva vreme imi face fițe ..imi tot intra atentionari cu ultima versiune a oricarui program tot timpu. ..imi intra tab-uri cu reclame ..cand dau clic pe ceva mi se deschide altceva ...am windows 10 instalat ce pot face?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Antivirus ai? Asa e cand dai click pe toate prostiile...
http://www.epasystems.ro/adwcleaner/

| CosmiinTezeu a răspuns:

Nu e de la antivirus. Windows 10 inca nu este finalizat si este plin de buguri ca de exempli instalarea unor anumitr programe singure, deschiderea unor tab-uri la clickiri. Cel mai bine e sa stai pe windows 8.1 sau pe 7 momentan.

| Dienutza_Diuka_1997 explică (pentru K0sti):

Asa e cand iti lasi parintii la laptopwinking

| Dienutza_Diuka_1997 explică (pentru K0sti):

Asa e cand iti lasi parintii la laptopwinking!

| K0sti a răspuns (pentru Dienutza_Diuka_1997):

happy