| SweetLolipop a întrebat:

HEi! Am nevoie neaparata de ajutorul vostru? Cum pot pune un proiect ppt pe un CD? Ce trebuie sa fac? Daca puteti, ajutat-ma cu instructiuni.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Bagă un CD gol, intră în My Computer, deschide CD-ul şi tragi acolo fişierul. După dai Burn to disk. Fiind un fişier de câţiva kb sau mb, poţi face aşa. Pentru chestii complexe şi voluminoase recomand Nero.

Dar vezi că "strici" CD-ul degeaba. De ce ai copia ceva aşa mic pe CD? laughing Îl poţi trimite foarte uşor pe mail sau copia pe un stick care poate fi refolosit după spre deosebire de CD.

| SweetLolipop explică (pentru Gizăz):

Am o problema la spatiile unde se baga stick-ul..si nu pot sa il pun.de-aia am certut pe CD.