| PedoBearIsHereBitches a întrebat:

Hei, am o intrebare. Un prieten are un iphon 4 si nu stiu cum si-a setat,, my photo stream". i se sincronizeaza pozele acolo si daca le sterge din camera roll totusi ii raman in photo stream. Eu am un iphone 5c, mi-am ativat si eu my photo stream, dar daca sterg din camera roll mi se sterg si din stream. Ma poate ajuta si pe mine sa imi setez my photo stream astfel incat cand sterg din roll sa nu mi se stearga si din stream? happy multumesc

1 răspuns:
| andiromanul a răspuns:

Aruncal pe geam, calcal cu o trotineta si aruncal din nou pe geam, sa vezi ca dupa merge camera brici