| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as avea nevoie de ajutorul vostru. Am un fost prieten care a pus niste poze cu noi pe facebook. De fapt pozele sunt facute prin decembrie cand eram cu el, dar abia acum a pus pozele si eu acum am alt prieten. Ma puteti ajuta? Am nevoie de cineva care stie sa sparga contul de facebook sau nu stiu sa faca cumva sa sterg pozele. Eu mi-am rugat fostul prieten sa stearga pozele dar nu vrea. Va rog sa ma ajutati. Care ma ajuta primul ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Vorbeste cu prieteni de-ai tai sa de-a report la acele poze cu cat veti fi mai mult cu atat va fi mai nevoit sa le stearga

1 răspuns:
| DanielW a răspuns:

Nu exista modalitati de spargere al contului de facebook. eventual, contactezi angajatii site-ului si ii spui ca a urcat fara aprobarea ta pozele.