| Ionutszu a întrebat:

Hei! Am o problema cu Google Chrome. Stau pe el si dupa 10-30 de min ( are o durata fixa ) se inchide, apoi cand intru iar spune ca nu s-a inchis cum trebuie. Cum fac sa nu se mai opreasca singur? sad

2 răspunsuri:
| aalexei a răspuns:

Reinstaleaza chrome

| Storm1X a răspuns:

Bada de meniu din dreapta sus, setari, vezi ce extensii ai care nu-ti trebuie (majoritatea sunt virusi) dezactiveaza-le si tot acolo la setari -> istoric, mai sterge-l din cand in cand, cu tot cu `cookie-uri`