| AnonimM2111 a întrebat:

Hei.
Am o problema la pc, cand vreau sa vad un video pe youtube sau doar sa ascult muzica.Sau pe facebook sa vad un video, imi merge sacadat.Si daca misc putin din mouse merge greu si tot sacadat.
Am instalat in pc Adobe flash player, si nu inteleg de ce imi face asa.
Va rog frumos ajutati-ma.Multumesc,dau fundita raspunsului care ma "scapa"din problema asta.

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Foloseste borwserul Maxthon Cloud Browser, nu ai nevoie de Abode Flash Player si Abode Shockwave Player.

| AnonimM2111 explică (pentru RaduTN):

O sa il descarc acum.Cat de bine merge?

| RaduTN a răspuns (pentru AnonimM2111):

Merge foarte bine si arata foarte frumos browserul, eu am un laptop destul de slab si aveam probleme cu sacadarea la YouTube cand foloseam Google Chrome, Mozilla Firefox, dar acuma cu Maxthon nu mai am problemele ce le aveam atunci. Acuma nu te gandii ca daca ai un Celeron de 1ghz o sa te poti uita la videoclipuri HD fara lag, nu, nu te vei putea uita, dar la 360p nu vei avea lag.

| AnonimM2111 explică (pentru RaduTN):

Iti multumesc frumos.Eu folosesc Opera...Si imi face asta de acum cateva zile si chiar nu inteleg de ce.
Pc-ul este unu'destul de bun...Din cate stiu eu. Oricum, multumesc frumos.

| RaduTN a răspuns (pentru AnonimM2111):

Ai incercat Maxthon?