| tauruss a întrebat:

Am o problema cu youtube videclipurile imi merg toate cu intreruperi si sunetul si imaginea toate am instalat si Adobe flash player si tot merge asa va rog ajutati-ma! FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pe langa Adobe flash player mai instaleaza si Adobe Shockwave Player de aici http://get.adobe.com/shockwave/ Apoi du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet! Bafta!

5 răspunsuri:
| alexalexuz a răspuns:

Ai probleme cu netul ori ai ceva stricat in calculator dar nu mai descarca toate prostiille ca nu o sa mearga FUNDA!?

| TheSilent a răspuns:

Daca nu ai un internet de viteza mare ti se poate intampla...de exemplu eu am internet de la Romtelecom si am o viteza de c***t 2MB, iar daca descarc ceva si mie mi se intampla se intrerupe etc.
Nu prea ai ce sa faci ...asta in cazul in care ai un net de viteza proasta. Eu unul mai am o luna de chin pana o sa-mi bag pe RDS big grinbig grinbig grin.
Sper sa nu ai alte probleme.
Bafta! big grin

| LuckyBoy a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Windows-ul, s-ar putea sa ai virusi, sau chiar si un antivirus bun.
S-ar putea sa fie chiar si din driverele de la placa video.
Da-mi pm sa-ti dau add la messenger, ca sa iti explic mai bine.