| MikiJ00 a întrebat:

Hei! Am o tableta Serioux Vision X si am o memorie mica. am introdus un card de memorie si vreau sa descarc niste aplicatii dar nu imi da voie si imi zice ca nu am suficient spatiu.cum pot seta tableta astfel incat, atunci cand descarc ceva sa se salveze in cardul de memorie? Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| TDGAMING a răspuns:

Nu poti cred sa o setezi sa iti bage direct pe cardul sd. Trebuie sa intri la setari aplicati si sa muti tu jocurile pe cardul sd. Apropo de cati GB ai cardul sd? Bafta!