| bella090909 a întrebat:

Hei. happy Am si eu o intrebare :
Acum cate-va saptamani. mi-am reistalat windows'ul. sh acum am windows 07 ultimate. sh este in romana...
Ieri imi mergeau boxele. sh acum nu imi mai merg! nu stiu! thinking cand am deschis Calculatorul am vrut sa ascul musica. si nu se mai auzea in boxe nimic, nici in casti thinking sh m-am uitat si in spatele Calculatorului. sh toate mufele sunt bagate... si la sunet m-am uitat. sh este maxim volumul.
Va rog frumos ajutati-ma! ce trebuie sa fac ca sa imi mearga Boxelee?
help. please sad!

3 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

De obicei windows 7 isi face singur update-rile asta s-a intamplat la mine. Dar totusi incearca sa schimbi mufele din aia neagra pune in aia verde si vezi daca mere. Daca nu... incearca sa-ti reinstalezi placa de sunet sau cauta un driver pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 2 variante: ori nu ai bagat mufa unde nu trebuie, ori nu ai driverele de sunet. pentru drivere: http://www.techtalkz.com/......s-7-a.html

| bella090909 explică:

Cine ma ajuta?