| AndreeaDeea56 a întrebat:

Ieri seara aveam calculatorul deschis si ascultam muzica dar mi s-a luat curentul. Dupa ceva timp a venit si cand am deschis calculatorul, boxele mergeau dar nu se mai auzea nimic la ele.La nici o melodia, la nimic.straight face Ce sa fac?
Multumesc anticipat.happy

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mergi la un specialist. E posibil să ţi se fi ars placa de sunet.

| AndreeaDeea56 explică:

Nu merg decat melodiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifică bine sunetul, verifică dacă sunt bine legate la computer boxele, vezi dacă e bine dat sonorul la winap, sau la programul pe care tu asculţi sunet. Spunemi te rog, numai melodiile nu merg, sau nu merge absolut nici un sunet? dacă nu se aud, atunci ţi s-a ars placa de sunet de la oprirea bruscă, va trebui să mergi la cineva care se pricepe, noi nu îţi putem da prea multe detalii pentru că nu cunoaştem bine circumstanţele.