| sweetstyles69 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare: cand intru pe Facebook, imi apare o fereastra alba, pe marginea stanga cu: notificari, mesaje, pagini, etc. Sunt scrise una dupa alta, dar sunt scrise ca in Word. Si cand apăs pa ele nu se intampla nimic. Ma puteti ajuta, va rog? Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce webrowser folosesti?
incearca google chrome sau mozila firefox, daca ai deja google chrome dezinstaleaza-l si instaleaza-l iar, daca nu merge nici asa scrie pe google "download Adobe flash player"

happy sigur va merge

| sweetstyles69 explică (pentru anonim_4396):

Am mozila. Am incercat cu Abobe, da nu merge.crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetstyles69):

Reset windows?!?! e probabil sa fie din registry si nu poti cauta manual e aproape imposibil