Întrebare recomandată | Mariia_Anna_1997 a întrebat:

Hei. Am si eu o tableta Samsung tab 2. Mi-am instalat yahoo messenger si nu pot sa vorbesc la videocall ca imi spune ca nu am instalat un plug in. Când vreau sa il descarc imi zice ca nu e compatibil cu tableta sau ceva de genu thinking Imi puteti da un site de pe care pot descarca messenger si sa meargă videocall? puppy dog eyes. Multumesc anticiipat happy

2 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

Totul depinde de google.Scrii download si plug in-ul care trebuie si merge

| Bosa_Agustin_1981 a răspuns:

Sccri e pe google dovland ce vrei sa descarci si vezi ca merge