| camera88 a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta Vodafone Smart Tab || 7, am downloadat messengeru' pentru ea,pot sa vorbesc sa trimit poze si altele,dar nu pot sa dau webu'. Acolo cand dau sa trimit webu' cuiva, imi zice in urmatoru' fel : "Plug-in neinstalat : Pentru functia video si voce, trebuie sa instalati modulul plug-in pentru Yahoo! Messenger. Doriti sa mergeti pe Market pentru a-l instala acum? " am dat "Da" dupa care m'a dus direct la "Magazin Play" iar acolo imi spune : "Dispozitivul dvs. nu este compatibil cu aceasta versiune".S'a mai intalnit cineva cu aceasta problema, sau stie cineva ce trebuie sa downloadez ca sa'mi mearga? Funda! Multumesc:-)

1 răspuns:
| endnameTatarusanu a răspuns:

Daca ai android intra acolo si instaleazti web-ul si microfonul tableta aia o am si eu si asa am facut
FUNDA