| Gherman_Ionut_1999 a întrebat:

Hei..Am un jeep Grand Cherokee si mi s-a blocat casetofonul si imi cere codul, am codul insa nu siu cum sa il scriu pentru ca nu are numere numai de la 1-5 si sunt unele cifre mai mari de 5. Poate sa imi zica cineva combinatia de taste sau cum sa procedez.

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

A avut si tata o problema de genul asta la o skoda octavia. Pana la urma s-a hotarat sa il schimbe, iar eu l-am demontat(pasionat de electrotehnica am vrut sa recuperez cateva piese). Dar cand m-am uitat mai indeaproape, pe placa era un port asemanator unuia usb. A fost cu el la service, si folosind acel port s-a conectat la un soft si l-a deblocat. Tin sa mentionez ca acela nu a fost casetofonul original al masinii.

| Arthiom a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrebi la un service autorizat.