| Gabriel_Dragut_1996 a întrebat:

Hei! As vrea sa imi iau niste boxe dar nu stiu ce fel de boxe pentru ca nu stiu nici care este cea mai buna firma si nu stiu nici daca sa iau un sistem cu boxe active sau pasive si vreau sa se auda si bine, sa se auda si tare sa nu treaca de 15, 000 lei si sa fie puternice pentru petreceri si altele.

5 răspunsuri:
| Gabriel_Dragut_1996 explică:

Si sa nu aiba sub 200w si 6-8 ohmi

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/sisteme-de-boxe/akai/ss015a-306mk/
Sper să iti placă :D
PS: Foloseste U5V2BC1L si ai o reducere surpriză :D

| Alin_Drăgan_1990 a răspuns (pentru AdrianPanaintescu):

9.35 lei reducere la pretul de 935 lei rolling on the floor asta da reducere surpriza.

| Utilizator1234 a răspuns:

Pana la urma vrei PA-uri pentru petreceri si zgomoteca sau boxe de auditie care sa faca fata si unei petreceri ocazionale? Iar si mai interesant, bugetul sa inteleg ca este de 15000 lei (150 milioane lei vechi)? Si cel mai interesant este ca ai emiti ca pretentii niste specificatii de-aiurea cand ma indoiesc ca stii ce inseamna ele (din moment ce chiar tu specifici anterior ca nu prea stii cu ce sa mananca latura asta). Dar trecem peste, da detalii pentru primele doua intrebari daca vrei o recomandare.

| Utilizator1234 a răspuns (pentru AdrianPanaintescu):

Fantastica recomandare! In afara de faptul ca-s niste pocnitori sinistre, fa-mi si mie pe plac si spune-mi cum o sa le faca sa functioneze (ar fi fost impropriu sa spun sa le faca sa cante).