| Radu_7899 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar sistem sa ma duc cu el la petreceri(statie, amplificator, boxe), nu ma prea pricep!
Astept pareri cu ce fel de statie, amplificator sa-mi cumpar si de ce!
Vreau sa se auda foarte tare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca mie mi se pare ca e un mouse wireless laughing. Altceva, nu cred ca ar putea fi. laughing

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, daca vrei sa il duci la petreceri, sa te astepti la "deteriorari" la fiecare petrecere la care le duci.
Pentru ca oamenii gandesc asa: daca nu e al meu, hai sa stric. (aproximativ)
Cred ca ar trebui sa iti iei ceva semi-profesional; personal, mi s-ar rupe sufletul sa imi duc Pioneer-urile la o petrecere si sa puna toata lumea mana pe ele, etc.
Deci nu fa o investitie mare.
Ai aici niste site-uri de pe care poti lua ceva: www.sono.ro, www.be-loud.ro

| Radu_7899 explică (pentru anonim_4396):

Ideea este ca nu ma pricep!
Baga id:raducku_2011@yahoo.com sa discutambig grin!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_7899):

Asa, am cautat mai bine, si iata ceva care merge indiferent ce buget ai:

http://domo.ro/......_Z523_Dark
http://domo.ro/......itech_Z623

Mai ales astea ultimele...200 W :O. Plus ca sunt portabile, mici si puternice! :) Gandeste-te ca daca ai lua si statie, iti trebuie boxe destul de mari. Astea si-ar face treaba si nimeni nu ar comenta in privinta muzicii.

| Radu_7899 explică (pentru anonim_4396):

Eu sincer m-am gandit la http://www.altex.ro/boxe-it-logitech-z906-5-1-500w-pc-negru#product-tabs

ce parere ai despre ele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_7899):

Doamneee! Astea is un vis devenit realitate! Da vrei chiar asa scump? Oricum, eu le-as lua, da nu imi permit acum! happy

| Radu_7899 explică (pentru anonim_4396):

Sunt bune, scot cevabig grin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_7899):

Personal, daca le-as avea pe alea, nu mi-ar mai trebui altele decat poate peste vreo 7-10 ani. La 500 W, sigur cheama vecinii politia! laughing

| Radu_7899 explică (pentru anonim_4396):

Eu ma refer la chefuri, scot cum trebuie:X?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_7899):

Nu stiu ce chef vrei tu sa faci, insa cu sistemul asta sigur ridici si mortii din mormant. E destul pentru ce iti trebuie tie, chiar si prea mult.

| Radu_7899 explică (pentru anonim_4396):

Ce zici oare rezista sa cante o noapte intreaga subwoofer-ul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_7899):

Asta chiar nu mai stiu, insa nu vad de ce nu ar rezista. Totusi, sa stii ca nici un electronic nu merge bine daca il folosesti la capacitatea lui maxima (adica volumul la maximum in cazul acesta). De aceea, cred ca e o alegere buna pentru ca e puternic, deci daca dai volumul cam la jumatate - mai mult ca sigur va fi foarte tare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_7899):

Sa stii ca mie mi se pare ca e un mouse wireless laughing. Altceva, nu cred ca ar putea fi. laughing

| Rolleer a răspuns:

Amplificatoare Onkyo sunt cele mai fiabile amplificatoare. Uite aici: http://bit.ly/N7628b

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/boxe-reduceri.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa