| Elena97M a întrebat:

Hei. As vrea sa stiu de ce acum vreo luna aproape zilnic cand stateam la calculator de ex. pe mess, mi se inchidea windous`ul. Mi se inchidea doar monitorul nu si unitatea, adica unitatea inca era in functiune si imi iesea si din muzica [nu ca s`ar fi inchis monitorul], iar de cateva zile isi da doar restart. P. s. ma gandesc ca o fi de la virusi deoarece recunosc ca nu am mai schimbat windous`ul de foarte mult timp >:" si totusi ma gandesc sa-l schimb de cand cu problema asta. Care ar fi problema? sad

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai in intrebarea ta nu e nici o intrebare. Da, cel mai bine ar fi sa schimbi Windowsul, nu e neaparat din cauza unor virusi dar cine stie.Cu timpul si daca nu sunt factori externi windowsul se erodeaza de la sine.Deci cea mai buna solutie ar fi cea spusa de tine.Schimba Windowsul.Bafta!

4 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Vad ca ai probleme serioase cu calculatorulhee hee. Daca vrei te pot ajuta. Dami un PM si vorbim mai detaliat.

Răspuns utilizator avertizat
| foxi a răspuns:

Poate fi virus, sau poate fi sursa de alimentare!

| amidon123 a răspuns:

Sursa de alimentare 100%. Vezi daca nu cumva e blocat coolerul