| kan3 a întrebat:

Am o problema cu pc. i dau shut down sa restart si se opreste doar monitorul iar unitatea merge in continuu. face asa cand i vine.l-am avut in service acum 2 luni ia schimbat sursa iar dupa 1 luna a inceput sa faca asa.ma puteti ajutA?

Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Incearca o reinstalare de Windows ca sa elimini problemele de soft.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

PC-ul tau necesita o investigatie mai ampla din partea unui SPECIALIST priceput. Daca inainte a avut aceeasi problema, du-l inapoi la service, trebuie sa-ti dea min. 3 luni garantie pe lucrare!

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

1) e posibil sa fie setat din Windows ca la shutDown sa intre in standby/hibernate
2) e posibil sa fie setat din BIOS ca la apasarea butonului de POWER sa intre in standby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza windows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut aceeasi problema pe laptop-aveam xp-sp2-si dupa mai multe incercari mi a venyt idea sa instalez service pack 3-si merge ca uns-