| ArtemisD a întrebat:

Hei... buna.
Am o problema la calculator.deci cand il deschid imi apare o casuta asa si scrie asa:Windows Visual C++Runtime Library.
Runtime Error!
... on Toolbar/. etc.
Si imi apare o casuta sa dau ok.si dupa se inchide, dar dupa imi apare iarasi cand deschid calculatorul-.:"

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Cred ca necesita o noua instalare de sistem de operare, Windows

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici rezolvarea ta :
http://support.microsoft.com/kb/307817
Bafta!

| francesca89 a răspuns:

Dezinstaleaza toate toolbar-urile si fa un update la windows, apoi restart

| ArtemisD explică:

@eugen-multumesc mult_happy.Mi s-a instalat autmomat.thinking Nu stiu cum, dar multumesc tuturor>:d

| GabytzA_6428 a răspuns:

Da dai apoi sterge google toolbaltt si instaleaza-ti un anivirus bun

| EFLFRORIN a răspuns:

Sa i dai remove la "Google toolbar".