| lllZendayalll a întrebat:

Hei! Buna!
Cine poate sa ma ajute la o problema cu Unity Web Player?
Pe orice joc pe care dau si este in Unity, nu pot sa il deschid ca imi apare urmatorul scris: "Unity Web Player requires DX9 level graphics card. Make sure you have graphics card drives installed."
Ce as putea sa fac ca sa rezolv problema?
Funda! ^_^

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Despachetezi si instalezi asta: http://filehippo.com/download_directx/

| lllZendayalll explică (pentru doctorandus):

Scrie:,,Please type the location where you want to place the extracted files"
Ce fac?

| doctorandus a răspuns (pentru lllZendayalll):

Dai un nume de dosar si pe urma instalezi din el.

| Ungureanus a răspuns:

Sa instalezi driverul placii video, apoi intri la start, all program, run, scrii dxdiag dai ok si vezi daca placa ta suporta directx9