| liceu a întrebat:

Hei. cand primesti o intrebare pe ask.fm apare undeva "inregistreaza un raspuns video". cum fac sa filmez? cand dau apar doua casute: Raspunde si anulare, dar nu pot sa dau pe raspunde pentru ca e ca si cum ar fi blocata, nu stiu cum sa explic. ce trebuie sa fac?
P.s. am si camera web si microfon

Răspuns Câştigător
| Arinaaa a răspuns:

Poate e din cauza netului, sau altceva. daca folosesti google chrome, ai putea sa l schimbi cu opera sau torch, sa vezi daca functioneaza.