| User257 a întrebat:

Hei care este cel mai bun brand de telefoane din lume calitate preț/performanță/durabilitate.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oppo

| ReddY25 a răspuns:

Samsung fără discuție

| sammie a răspuns:

Samsung

Răspuns utilizator avertizat
| DeMicUnCălător a răspuns:

Vrei un BMW la prețul unei Dacii 1300 cu performanță de Porsche 911 si durabilitatea unui 1966 Volvo P1800S.
Așa ceva nu există chiar dacă lipești șase telefoane intre ele.

| newaccountbye a răspuns:

IPhone!

| Stefan927 a răspuns:

IPhone, recomand

| 3243F6 a răspuns:

Apple, desi mie nu-mi place deloc felul agresiv cum ma face sa raman in ecosistemul sau.

Totusi iti recomand sa-ti iei un telefon cu incarcare rapida si care vezi ca se vorbeste de bine in review-uri cand vine vorba de poze. Mie astea doua lucruri mi s-au parut cele mai utile in general. Ca in rest mai toate 2000+ lei sunt suficient de performante. Poti sa-ti iei mai nou de banii aia si un telefon cu 144Hz...

| madallin324 a răspuns:

Apple,mi-a cazut de multe ori de la inaltime si continua sa functineze perfect.Nu s-a blocat niciodata.
Am avut si ceva pocnitoare cu Android oferta de la Vodafone, am dat-o cadou la un nepot dupa 3 zile.