| babytommogirl a întrebat:

Hei. Ce aplicație sau program îmi puteți recomanda pentru realizarea unui trailer?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Dacă dorești ca trailerul sa fie realizat din bucăți video filmate cu o camera, ai nevoie doar de un editor video.
Exista și programe gratuite foarte bune: Blender, Lightworks, Shotcut sau OpenShot.
Daca vrei sa realizezi o animație, sau logo animat, atunci ai nevoie de un program de modelare și animatie. BLENDER face și asta. E gratuit dar foarte puternic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

After Effects