| Claudiu_1735 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia C7? Este bun si merita sa il cumpar?
Si ce telefoane Nokia cu touch screen imi recomandati? Multumesc. Pentru orice sfat folositor dau funda.winking

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna Claudiu.
Cel mai util ar fi sa citesti opiniile cumparatorilor care au apucat deja sa-l foloseasca. Asa iti dai seama cel mai bine de plusurile/minusurile unui telefon (sau alt produs in general). Cat despre alte telefoane cu touchscreen, depinde mult si de bugetul in care te poti incadra. Eu ti-as recomanda Samsung in dauna Nokia. Au sistem de OP Android (smartphone-urile) si sunt mult mai fiabile decat Nokia (care functioneaza pe Symbian).
Specificatii si opinii Nokia C7: http://goo.gl/6rds2
Smartphone cu touchscreen Nokia (Symbian) si Samsung (Android): http://goo.gl/xZbD7 (aranjate dupa popularitate).
Succes la alegere;)

4 răspunsuri:
| Dragosmarian a răspuns:

Pai daca vrei x6 e bun dar si c7 e bun il iei pe care vrei, Bafta!

| alex1991 a răspuns:

E gama de top Nokia, foarte multe dotari si display amoled foarte clar, multitouch, camera foarte buna de 8 mpx singuru neajuns este sistemu de operare symbian destul de greoi

| daniel11 a răspuns:

Si eu am tot un Nokia c7 big grin de 1 luna cam asa big grin este un telefon superbig grin design ok :d performante ok :d face nist poze geniale :d filmeaza superb big grin ce pot sa spun big grin este foarte ok big grin

| faranume_2206 a răspuns:

Eu unul am un Nokia 5230. Sunt extrem de multumit de el. Ecran de 3, 2 inch, are o camera excelenta, touch-ul merge f bine, ai de toate pe el inclusiv gps (garmin-ul este cel mai avantajos. nu necesita conectare la internet), rezisten la socuri si busituri (cel putin pe al meu l-am scapat de multe ori si nu are nimic. merge perfect). Un alt + il constituie pretul extrem de mic la cat de multe ofera happy.