| kikicriss22 a întrebat:

Hei!
Ce spuneti despre Huawei P9 lite 2017? De pe ce site l-as putea achiziționa?

5 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Uite aici, din ce am cautat eu, astia au cel mai mic pret, cel putin pana se termina promotia:

http://bit.ly/2nQbnN2

| kikicriss22 explică (pentru DumitruS):

Prețul e foarte bun, dar ce spui, e un site de încredere?

| DumitruS a răspuns (pentru kikicriss22):

Da, eu am mai cumparat chestii de la ei, fara probleme. De altfel sa stii ca nu e unul din site-urile aparute peste noapte, e de vreo 10 ani pe piata cred. Cauta si tu pe google review-uri. Eu zic ca poti sa cumperi de la ei fara probleme.

| BMicha3l a răspuns:

Emag sau PC Garage. Preturile sunt la fel. 850

| mariusandrei2013 a răspuns:

Eu am Huawei p9 lite mini 2017 și este destul de bunicel. Nu am încă probleme cu el. Se mai blochează din când în când cand îl suprasolicit cu jocurile și cu aplicațiile dar este bun. Îți sugerez sa ți-l achiziționezi dintr-un magazin sau sa dai comanda de pe eMAG/Altex și alte magazine. Bafta