| Ionut312 a întrebat:

Hei! Cum bag gamepad la pes 2013 sa joc in 2, cu tastatura si un prieten cu gamepad!

Răspuns Câştigător
| hash1sh a răspuns:

Conectezi gamepadul la PC,intrii unde ai jocul si ai un program "setting controls" sau ceva de genu,il deschizi,modifici controalele cum vrei,intrii in joc, dai sa joci meci, alegi echipele., si pe urma iti v-a aparea cine si cu ce echipa va juca, selectezi din tastatura cu sagetile echipa(pentru cel care joaca cu tastatura) si cel cu gamepadu selecteaza cu butoanele pentru stanga sau pentru dreapta pe care lea setat in programul "setting..." spor la joc!