| anonim_4396 a întrebat:

Hei!

Cum pot bloca și eu o persoană sau mai multe persoane din agenda telefonică (adică în momentul în care persoana blocată de mine mă sună să-i spună că am telefonul închis)?
Ce aplicație pot folosi și eu și să fie și gratis?

PS: Am telefon cu sistem Android.

Dacă răspunsul este bun și aplicația respectivă îmi funcționează, cu siguranță veți primi fundă (atenție funda va primi persoana cu cel mai bun răspuns sau persoana care îmi zice o aplicație funcțională și să fie gratis).

Atenție!
Funda va fi cu siguranță acordată! happy

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Am folosit si eu aplicatia asta de android intr-un timp si am fost multumit. Poti bloca chiar si sms-urile.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netqin.mm&hl=ro

1 răspuns:
| Alice3939 a răspuns:

Deci, intri in setari la setarile apelului (unele telefoane le au direct, la altele trebuie sa intri in setarile aplicatilor si de acolo in setarile apelului) si ai acolo lista de respingere. Adaugi numarul si acela nu te mai poate suna, dar tu primesti de fiecare data un anunt ca a incercaat sa te sune.
E cel mai simplu, pentru ca e in telefon si nu mai ai nevoie de aplicatii suplimentare.