| NothingImportant200 a întrebat:

Hei. Cum pot face print screen? Stiu ca se apasa pe butonul cu prtsc si apoi in paint si ctrl+v doar ca pe butonul unde scrie prtsc scrie si "end" si de fiecare data ma duce in josul paginii pe care sunt ( facebook, ask etc) si nu stiu cum sa faclaughing.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Apasa Shift si PrtSc.

| Dddsasul a răspuns:

Scrie si end pentru ca esi cel mai probabil pe lapetop, cea mai simpla varianta ar fi sa-ti descarci un program pentru asa ceva incearca Fraps mere super ok si iti poti si inregistra ecranul ca un film. =]