| Madalina39 a întrebat:

Hei cum sa schimb parola unui cont transformice pe care l-am castigat la un pariu dar fata cu care l-am facut nu raspunde si la schimba parola ea a schimbat parola de vreo 3 ori si cum as putea sa fac rost de codul de activare?

9 răspunsuri:
| Rubyrubyy a răspuns:

Pai daca nu intri pe emailul ei sa-ti dea codul de activare sau daca nu ti-l da nu cred ca poti sa schimbi sau sa aflii parola..Doar daca ii intri pe email (daca ii sti parola) si daca nu vrea sa-ti zica codul nu poti face nimic in privinta asta.

| Dulcicu_Tomi_1995 a răspuns (pentru Rubyrubyy):

Hei..Buna..Am si eu un cont pe Transformice.Ahh parola de la cont nu mai merge si stiu ca ar fi trebuit sa ma duc pe adresa de email si sa-mi trimita un cod de activare dar nu primesc niciunul....Ma poti ajuta?

| Rubyrubyy a răspuns (pentru Dulcicu_Tomi_1995):

Poate ti-a schimbat-o cineva parola ca dacă nu merge nu știu de ce, Poate ti-a schimbat cineva parola nu știu ce sa zic fa-ti alt cont.

| BeHappy26 a răspuns:

Pai... si eu am jucat Transformice, iar codul de activare apare pe emailul cu care si-a facut contul... asa ca pentru ca schimba parola, trebuie sa ii sti messul si parola de la mess. big grin

| JuliaMe06 a răspuns:

Buna,din pacate daca nu stii emailul ei si parola, nu poti schimba contul happy Dar iti recomand ceva:Joaca-te pe contul tau happy

| Eli2508 a răspuns:

Deci te duci la schimba parola, iar daca nu este nici un email validat il pui pe al tau dupa vei primii un cod de activare in email pe acela il pui acolo in casuta care va aparea pe transformice, iar daca emailul este deja validat si nu este al tau o rogi sa iti dea codul pe care il primeste pe email si tu sa il pui in casuta depe transformice si dupa pui ce parola vrei.Cam asta e tot.

| Megamatteo a răspuns:

Nu sunt expert in Transformice,dar trebuie sa intri pe contul tau si sa te intalensti cu fata aia sa-ti dea parola,daca nu stii cand e online si cand e,adaug-o la prietenie, iar cand e online, ii dai soapta si o intrebi care e parola, ca daca nu, degeaba l-ai castigat.

| Alexandra_Alina_1997 a răspuns:

Sigur e cont castigat la pariu? happy pentru ca ce ai zis tu mai sus se intalnesc si la conturile de pe net asa ca recumand sa joci pe contul facut de tine daca ai, daca nu ai, fa-ti unulwinking

| Barea_Angelo_1996 a răspuns:

Poti sa ii afli contul de email si acolo trebuie sa iti apara un cod care trebuie sal introduci pe transformice