| ionut16001235 a întrebat:

Hei. Dau fundă!
Am mai multe fisiere pdf și Word cărora, practic, vreau sa le creez o adresa de link (pentru fiecare în parte) pentru a le putea accesa apăsând pe link. Nu am laptop și vreau sa lucrez de pe telefon. Știți vreo metoda?

Răspuns Câştigător
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Foloseste Google Drive.
- Acceseaza drive.google.com (sau aplicatia mobila).
- Incarca toate fisierele pe Drive (eventual le poti pune pe toate intr-un singur dosar/folder).
- Poti creea un link pentr fiecare in parte sau pentru intregul dosar, apsand pe cele trei puncte iar apoi "Get link".

Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google drive, one drive. Solid explorer pe android e o aplicatie de file management