| adriano_4529 a întrebat:

Hei,de ce nu mai mi se deschid link-urile in safari? Sunt pe facebook si accesez un link ex: de la sport.ro si nu imi mai deschide in safari...ce pot sa fac?
Mersii!❗️

1 răspuns:
| SkyDeaZ a răspuns:

Pai daca ai probleme cu un Browser (de exemplu safarii) te-as sfatuii sa faci update la un nou browser (sa iti schimbi safarii-ul cu chrome sau mozila sau internet explorer sau cu ce iti este tie mai usor sa faci ce ai de facut. Sper ca te-am ajutat