| Celldweller a întrebat:

Vreau ca link-urile pe care le accesez sa se deschida cu Google Chrome nu cu Internet Explorer.Am intrat la setari si am ca browser prestabilit Chrome si am intrat si in Control Panel / Add or remove programs / Set program acces and defaults, insa nu merge cu niciuna dintre variante, tot cu IE se deschid link-urile.Alte solutii?

5 răspunsuri:
| Juliet10 a răspuns:

Pai IE ce are?

| charleslouboutin a răspuns (pentru Juliet10):

E o prostie sinistra.

| Celldweller explică (pentru Juliet10):

Nu-mi place. simplu

| Logit3k a răspuns:

Intri in google chrome...sus in coltul din dreapta iti apar 3 linii sub x-ul rosu(daca nu ai toolbaruri) dai acolo si dupa settings si acolo e un buton ceva de genu"make google chrome your default browser"... sper sa mearga

| Celldweller explică (pentru Logit3k):

Cum am spus si mai sus..este deja..ma streseaza maxim.