| denisa195 a întrebat:

Hei! De fiecare data cand ma loghez pe Facebook de pe telefon primesc notificari de la live-uri si cand dau pe ele imi apare eroare, nu pot urmari live-urile si nici sa fac. De ce? Nu e de la telefon, e de la cont, dar de la ce?
Dau funda care ma ajuta

2 răspunsuri:
| AnotherDragHarry a răspuns:

Salut! Cel mai probabil este de la versiunea Facebook-ului... Incearca sa l actualizezi si dupa vezi daca merge!

| denisa195 explică:

Nu are nici o legatura. Sau mai logat si alte conturi de pe aplicatia asta si de pe telefonul meu si a mers