| elia01 a întrebat:

Helpppp. Este foarte urgent.
Din cauza la o postare cred ca multi din lista mea de Facebook m-au raportat ca deținătoare de un cont fals. De fiecare data cand vreau sa ma loghez, imi apare ca trebuie sa imi schimb numele. Dupa imi zice ca o sa primesc ceva pe email. Am facut asta de 3 ori si tot nu am primit nimic de o ora.
Au zis ca am un nume fals. Dar nu este adevarat. Va rog. Ajuta-ti-ma nu vreau sa imi pierd contul. Il am deja de 3 ani si am multe amintiri pe el

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Așteaptă, dacă așa ți-au spus. S-ar putea să dureze câteva ore. Verifică-ți emailurile și mâine. Le trimiți ce vor (adică, copie CI) și îți recuperezi contul. Nu fi agitată, se rezolvă!
Apropo, să știi că e de-ajuns să te raporteze doar unul, nu mai mulți.

4 răspunsuri:
| Goddess23 a răspuns:

Din pacate daca esti raportata de mai multi utilizatori atunci ti se va inchide contul. Verifica emailul dar la spam, posibil sa fi intrat acolo acel mesaj pe care il astepti

| elia01 explică:

Sunt foarte suparata si trista deoarece eu am fost foarte mult timp o fată antisociala si imi petreceam mult timp pe Facebook. Imi asortam pozele cu celelalte culori diferite etc si...plm. Il am aproape de 3 ani. Nu mai vreau altul

| floresdemayo a răspuns (pentru elia01):

Nu ai primit (încă) mesaj pe email?
Încearcă să intri aici, completează formularul:
http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=name_change_v2

| elia01 explică:

Gata am primit mesaj. Azi dimineata l-am vazut. Multumesc pentru sfaturi