| aaaaaadddeeeee1000 a întrebat:

Hei, de fiecare data cand vreau sa descarc unele aplicatii de pe magasin play ( exemple : Instagram, Facebook, clash royal si altele ) si imi apare ca trebuie sa ma autentific la contul google si nu reusesc sa o fac, de ce nu merge? Ce trebuie sa fac ca sa mearga?

2 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Sau il poti face si direct de pe telefon cand i ti cere sa te loghezi sau creare cont, iar tu dai pe creare cont.

| Emisary1 a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont de google si sa te loghezi cu el. Intra pe PC fa un cont de gmail si logheaza cu el