| anonim_4396 a întrebat:

Hei! De la notificări poți sa apari activ pe Facebook? Adica ieși de pe el pentru ceva timp și primești notificări cică apari activ.Dar nu prea cred, mă contrazic cu cineva pe chestia asta

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Poti sa apari activ, doar atunci cand nu te deconectezi de la Facebook. intri pe Facebook ai activat datele mobile, leai dezactivat, dar totusi nu te-ai deconectat. deci ramai activ cateva ore, nu stiu sigur. 2. 3