| Peter13 a întrebat:

Este posibil sa apari activ pe Facebook la sapte ore dupa ce ai intrerupt conexiunea la internet? Cum se explica?

10 răspunsuri:
| DennisW a răspuns:

Exista mai multe variante:
1. Ai contul spart. Schimba parola cu una mai complicata.
2. Esti logat pe mai multe dispozitive, si chiar daca ai iesit de pe PC/laptop, ai ramas logat pe telefon, de exemplu.
3. Este o marsavie de-a Facebook, de a te arata in continuare logat, la fel cum iti prezinta cereri de prietenie de la persoane care nu au facut asta.

| JustForHer a răspuns:

N-are cum. O dată ce te-ai deconectat de la net, cel mult 10minute mai poți apărea on.

| cfrtobias a răspuns (pentru JustForHer):

Cum o zis Denis are cum daca e logat de exemplu chrome si o uitat si Facebook lite sau aplicatia Facebook

| JustForHer a răspuns (pentru cfrtobias):

Poți să fi conectat și pe Facebook și lite și opera și chrome. Odată ce te-ai deconectat de la net, nu mai apari on decât în primele 10minute, maxim. Că degeaba te deconectezi de pe Facebook dacă să zicem răspunzi la un mesaj pe mess...

| cfrtobias a răspuns (pentru JustForHer):

Eu apaream si nu stiam ca de ce ca eram logat nu doar in lite

| JustForHer a răspuns (pentru cfrtobias):

Mai are și Facebook ul momentele lui și se blochează așa dar nu sunt așa dese...
Dar nu-i o așa mare problemă, la toți ne face așa în acele momente.
Dar dacă o fată ți-a zis că apari on sau ceva vrăjeală, nu te lua după earolling on the floor

| cfrtobias a răspuns (pentru JustForHer):

Nu e vrajeala ca chiar eu am vazutwinking ca folosesc 1 pc cu tata si eram on pe Facebook

| JustForHer a răspuns (pentru cfrtobias):

Ori e de la ei, ori abia ce te-ai fi deconectat tu

| cfrtobias a răspuns (pentru JustForHer):

Pai nu m-am deconectat de pe chrome ca nu stiam ca is acolo ca eram la meci si am uitat si dupa apaream on! si nu doar 10 minute

| JustForHer a răspuns (pentru cfrtobias):

Deconectat de la net, de aia ziceam, dacă ți-ai oprit netul și după mai apăreai on