| HeLp222 a întrebat:

Hei. De o saptamana am o problema cu router-ul wireless. Prima oara nu mi s-a mai conectat de pe un telefon, dar nu i-am dat asa mare importanta. Apoi, a inceput sa faca la fel pe altul. Gen, se conecteaza si apare semnalul wi-fi dar nu pot cauta nimic pe google caci apare ca nu am internet. La al 2-lea telefon isi mai revenea, gen nu mergea toata ziua dar seara isi revenea, iar acum nu mai merge deloc. A continuat sa mearga doar pe laptop, iar acum apare Limited si cand ma conectez acolo. Prima oara am crezut ca e problema de la telefon, insa vad ca acum nu mai merge nici pe laptop. Și nu stiu de la ce ar putea fi avand in vedere ca la inceput mergea bine peste tot.

1 răspuns:
| KeepBreathing a răspuns:

Si eu patesc la fel cateodata. Scoate.l din priza si lasa.l 5-10 minute, apoi il bagi la loc. Si daca nici asa nu merge inseamna ca ori ai prea multe dispozitive conectate pe el(suporta cam 4-5 dispozitive), ori il ai de mai mult timp si trebuie schimbat pentru ca router.ele astea nu tin foarte mult(depinde si ce firma este). Sper ca te.am ajutat.