| Oprea_Anita_1990 a întrebat:

Hei! Duminica asta am primit un laptop nou! (Aspire V5)! L-am folosit destul de mult dupa care la a doua pornire a mers ce a mers si s-a oprit brusc refuzand sa mai porneasca sau sa dea vreun semn ca mai functioneaza! Stie cineva ce as putea sa ii fac sau ce poate avea?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Problema de hardware. S-a ars o componenta, probabil este o mufa iesita in afara, du-te cu el la service.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai daca luati Acer...au printre cele mai mari rate de cadere!
Asus, Lenovo, HP!