| margareta12 a întrebat:

Hei eu fiti atenti! Cati ani trebuie sa-ti faci cont facebook? dar pe mes funda

5 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Daca stii cati ani ai poti sa iti faci cont.

| SongElena a răspuns:

La Facebook nu mai stiu bine. daca nu merge cu anul tau de nastere normal baga 1992winking si al mess tr sa ai neaparat macar 18 ani dar tot la fel baga 1992 eu asa am facutwinkingwinking

funda?

| Făraş a răspuns:

Eu am 11 ani! am cont pe mess, pe facebook.pe hi5 etc. si am zis ca am 21 de ani (varsta mea preferata) * pa! mult succes

| SkyIsMyLimit a răspuns:

Aha..ai 11 ani..si pe TPU iti trebuie minim 13 ca sa stii.dar ma rog ...eu stiam ca pentru facebook trebuie 18 si la fel pentru Yahoo Messenger, insa unii au reusit sa-si faca cont si la 13.

| margareta12 explică:

Eu am 11 ani si a mers sa-mi fac pe facebook si pe mess cu varsta natala.Eu am pus intrebarea sa vad la ce varsta se face cont mersi ca mi-ai raspuns la intrebare!