| ade26de a întrebat:

Hei! Help, dau fundita :3!
Cum fac sa nu mi se mai deschida linkurile ( orice tip) in Internet Explorer? happy Pur si simplu nu folosesc, pentru. ca nu imi place.
Mentionez ca vreau sa se deschida in Google Chrome!

Răspuns Câştigător
| Sabrina123a a răspuns:

Pai probabil acum ti-ai reformatat calculatorul...Intra pe Internet Explorer si scrie sus aia 3 de w si Google. r0. Si acolo dupa ce iti da scrii dowlan google chrome si descari apoi intrI direct...Incerca! Sper sa-ti mearga! bYE

2 răspunsuri:
| Petrica1337 a răspuns:

Mergi la Control Panel->Internet Options->Programs si alegi un alt browser la "Chose how you open links".
Baftawinking

| RustedBit a răspuns:

Dacă ți se deschid în IE presupun că acela îți e setat browser implicit.Descarcă Google Chrome(dacă pe acesta îl vrei), intri la setări și bifezi "Setează ca browser(navigator) implicit".