| xCottonCandy a întrebat:

Hei! imi explica cineva cum sa fac fundaluri pentru o revista sunphoto?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Referitor la prima intrebare, poti lua fundaluri de pe deviantart/sau poti cauta pe google polka dots backgounds.vei gasi tu ceva draguthappy
Referitor la a doua intrebare, nu, nu iti va disparea fundita.de exemplu poti da fundita chiar daca tu nu ai avea niciuna.Iar cele 2 nu au legatura.intr-o parte sunt funditele pe care le dai iar in alte cele pe care le primestihappySper ca ai inteles!

| siroro a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa scriu in engleza devianart ca sa gasesc?

3 răspunsuri:
| xCottonCandy explică:

Am uitat sa intreb. daca am eu o funda si o dau cuiva a mea dispare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xCottonCandy):

Sigur ca nu. Funditele pe care le acorzi nu au legatura cu cele pe care le primesti.