| sayurik a întrebat:

Hei.

Imi redactez lucrarea de licenta si profesoara mi-a zis sa ii trimit documentul in word si nu docx..incerc sa ii dau save as word document dar la extensie tot docx imi arata..Nu inteleg care e faza..ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salvarea unui document astfel încât acesta să poată fi deschis direct în versiunile mai vechi de Word
Faceți clic pe butonul Microsoft Office, apoi faceți clic pe Salvare ca.
Faceți clic pe Format Word 97-2003.
Tastați un nume pentru document, apoi faceți clic pe Salvare.

Vezi: http://office.microsoft.com/......74256.aspx

Numai așa poate fi.

| abdrei2012 a răspuns:

Instaleaza-ti Office 2003