| AxX3L a întrebat:

Hei, mi-am reinstalat windowsul si am nevoie de un driver pentru o camera mustek wcam 300 a pentru windows 8 daca se poate, fiindca nu mai gasesc cd-ul. Multumesc, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Andreea_1987 a răspuns:

Http://www.driverscloud.com/
Dai start detection-agent instalation-automatic instalation.Se va descarca un program pe care il istalezi.va aparea pe desktop iconita Ma-Config.Rulezi si va cauta componentele calulatorului tau. Dupa ce deschide pagina pe net, vei gasi in josul ei un buton verde unde scrie 'find the drivers'.Dai pe el si o sa apara mai multe.Cauti pe cel care iti trebuie, descarci si instalezi. Sper ca am fost destul de precisa.Succes

| AxX3L explică (pentru Gabriel_Andreea_1987):

Hmmm... am incerat asta insa nu am gasit un driver care sa se potriveasca... multumesc mult oricum big grin chiar e folositor programul

1 răspuns: